Bindallı Dikiş Makinaları

Ofis Tel: 0216 387 55 43

info@bindalli.com.tr

Vera Makina halkımızın dikiş makine teknolojisinin ulaştığı son durumdan haberdar edilmesi ile yurt ekonomisinde insanları tüketmeye değil üretmeye yönlendirecek çalışmalarda aktif rol almaktadır.

Hakkımızda

Vera Makina Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti. Ev Tipi Dikiş Makineleri Sektöründe 30 yıldır; her bir memnun müşterinin, mevcut iş potansiyeline çok ciddi katkıları olduğu bilinci ile hareket etmiş, “Müşteri Memnuniyeti İlkemizdir” anlayışının kazandırdığı güven ile Türkiye Dikiş Makinesi Piyasasında her zaman aranılan, tavsiye edilen firma hüviyetini elde etmiştir.

Vera Makina, bu süre zarfında istikrarlı olarak sürdürdüğü “Müşteri Memnuniyeti” politikasının bir neticesi olarak; 2008 – 2012 yılları arasında. Sanayi ve Ev Tipi Dikiş Makinaları pazarında Bindallı  Markasının Tüm Türkiye’de 200 den fazla bayilikler tesis etmiştir. Vera Makina; bayilerine mal satmaktan çok, bayilerinin vitrininde olan ürünlerin satılması için ürün tanıtım ve satış sonrası eğitim faaliyetlerinde ve müşteri memnuniyeti için sorunların en kısa sürede çözülmesi için azami gayret göstermiş ve bu konuda çalışmakta olduğu bayilerin ve Bindallı ürünlerini satın alan Sayın Müşterilerinin takdirlerini kazanmıştır.

 

 Bindallı Dikiş Makineleri  İran’da yılda 300 000 adetlik üretim kapasitesine sahip fabrikamızda Alman Teknolojisi ile üretilmektedir.Son 5 yılda üretilen makine adeti 900 000 dir. Fabrikada çalışan sayısı 700 dür.

Vera Makina Bindallı Markasının Türkiye’mizin her yerinde ve Kıbrıst’a kolayca bulunabilmesini sağlayacak Pazarlama Ağını oluşturma çalışmalarını yapacaktır. Amacımız halkımızın fayda elde edeceği Dikiş, Nakış, Overlok ve Piko Makinelerinin  ülkemizin her yöresinde kolayca bulunabilmesi, eğitim ve servis ihtiyaçlarını hızlı ve ekonomik olarak elde etmek suretiyle satın alınan üründen maksimum faydanın sağlanabilmesi ve bu vesile ile yurt genelinde satın aldığı üründen memnun olmuş, sürekli büyüyen memnun müşteri portföyüne sahip olmaktır.

Bu itibarla Vera Makina: üstlendiği Vizyon ve Misyon ile halkımızın dikiş makine teknolojisinin ulaştığı son durumdan haberdar edilmesi ile yurt ekonomisinde insanları tüketmeye değil üretmeye yönlendirecek çalışmalarda aktif rol alacaktır.

kurumsal

Tarihçemiz

Vera Makina Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti. kurucusu Sn. Ali GÜNEY’in Dikiş Makinası sektöründeki 30 yıllık geçmişi.

Merkez Ofis

Vera Makina Sanayi Ve Dış Ticaret Ltd. Şti.

Adres
Karlıktepe Mah. Spor Cad. No: 7 34860 Kartal İstanbul
Telefon
0216 387 55 43
Vera Makine

Karlıktepe Mah. Spor Cad. No: 7 34860 Kartal İstanbul

Vera Makine

Karlıktepe Mah. Spor Cad. No: 7 34860 Kartal İstanbul